Duevænget 40 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hemmet - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hemmet. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Nr Bork 6893 Hemmet er der to nye fritidshuse kommet på markedet, beliggende på Duevænget 40 og Fasanvænget 29.

Fritidshuset på Duevænget 40 byder på 88 kvadratmeter fordelt på 4 rum og står på en rummelig grund på 1211 kvadratmeter. Prisen er sat til 1.598.000 DKK.

Fasanvænget 29 deler også arealet på 88 kvadratmeter og 4 rum og har en grund på 1201 kvadratmeter. Prisen for dette fritidshus er en anelse lavere, nemlig 1.398.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga